Şevval Sam ‘Türban Yorumu”nu pahalı ödüyor.

fda142b40c58d853fa8be297909ecdda 1284289284 300x150 Şevval Sam Türban Yorumunu pahalı ödüyor.Şevval Sam’ın bir söyleşide söylediği, “Başörtüsü benim için tekstil malzemesi” sözü başını derde soktu

Sanatçı Şevval Sam’ın bir söyleşide söylediği, “Başörtüsü benim için tekstil malzemesi, insan dünyaya çıplak geldi. Türkiye’de korku imparatorluğu ve mahalle baskısı var. Düşünce özgürlüğü yok” sözleri sanatçıya pahalıya patladı. Karamürsel Belediyesi bu sözler nedeniyle Şevval Sam konserini iptal etti.

Sanatçı Şevval Sam’ın, Van’da Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından öğrenciler için düzenlenen söyleşide, “Başörtüsü benim için tekstil malzemesi, insan dünyaya çıplak geldi. Türkiye’de korku imparatorluğu ve mahalle baskısı var. Düşünce özgürlüğü yok” gibi açıklamalarının basına yansımasının ardından Sam’a tepkiler çoğaldı, sanatçının konserleri iptal edildi. Şevval Sam’ın 3 Temmuz Karamürsel Kurtuluş Şenlikleri’ndeki konseri, organizasyonu düzenleyen Karamürsel Belediyesi tarafından iptal edildi. Belediyeden şenlikte Şevval Sam yerine Gülben Ergen’in konser vereceği açıklandı.

Filed in: C.Kaan ŞİMŞEK, DÜNYA, HABER, MAGAZİN, SON DAKİKA Tags: ,


You might like:

Derya mı ? Hadise mi ? Derya mı ? Hadise mi ?
Dizi aşkı bitti yeni Aşk Buldu Dizi aşkı bitti yeni Aşk Buldu
Berrak Tüzünataç Önemsiz Biriymiş Berrak Tüzünataç Önemsiz Biriymiş
Bülent Ersoy’u ölüm korkusu Sardı Bülent Ersoy’u ölüm korkusu Sardı
© 2015 Medya Bahçesi | Hayata Dair Ne Varsa Bu Adreste.. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.